п'ятниця, 17 березня, 2017, 13:24 Регіони
У Чернівецькому прикордонному загоні – новий керівник

В управлінні прикордонного загону керівництво Західного регіонального управління представило персоналу Чернівецького прикордонного загону нового начальника – полковника Олега Вовка.

У  регіональному управлінні сподіваються, що новий керівник прикордонного загону продовжить активні заходи з протидії протиправним діям, розпочаті попереднім начальником прикордонного загону Павлом Лисаком.  Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Полковник Олег Вовк  народився на Тернопільщині. На військовій службі з 1995 року. Протягом 1999-2004 років проходив службу у прикордонному загоні на керівних посадах в межах Глибоцького та Кельменецького районів.

Протягом служби очолював керівні посади в Чернівецькому, Мукачівському, Чопському, Мостиському, Білгород-Дністровському прикордонних загонах, Кінологічному навчальному центрі Західного та Південного регіональних управлінь.

На посаду начальника Чернівецького прикордонного загону прибув з Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Одружений, виховує трьох дітей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-20 09:36:19