п'ятниця, 17 березня, 2017, 21:44 Суспільство
Телеканал ZIK випередив «5 канал» за головними показниками телеперегляду
Телеканал ZIK випередив у рейтингах «5 канал»
Телеканал ZIK випередив у рейтингах «5 канал»

Уже в перші дні після старту нового сезону телеканал ZIK випередив одного з найстарших новинних телеканалів країни – «5 канал».

У четвер, 16 березня, за аудиторією 18+ у Києві частка телеканалу ZIK становила 0,53%, рейтинг – 0,08%, частка і рейтинг «5 каналу» склали 0,43% і 0,07% відповідно (за даними Nielsen).

Переформатування ефірного мовлення і запуск нових телевізійних проектів привели і до різкого збільшення головних показників телеперегляду за загальноукраїнською аудиторією. У березні частка телеканалу ZIK перетнула позначку у 0,28% (Україна 18+), що вдвічі перевищило показники каналу у лютому 2017 року.

Генеральний продюсер Гайгисиз Гелдієв зауважує: «Новий сезон на телеканалі ZIK розпочався лише 13 березня, і тим приємніше отримати першу невелику перемогу уже зараз. Вона свідчить про те, що ми на правильному шляху. Наше завдання – увійти до числа лідерів, і я абсолютно переконаний у тому, що наша команда має для цього достатній потенціал».

Нагадаємо, на цьому тижні на ZIKу відбулися прем’єри ток-шоу «HARD» з Наталією Влащенко та «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко. У суботу, 18 березня, вперше в прямому ефірі стартує оновлена «Історична правда з Вахтангом Кіпіані». А в понеділок, 20 березня, ZIK презентуватиме новий проект соціальних розслідувань «Остання інстанція».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:55:04