п'ятниця, 17 березня, 2017, 20:30 Політика
Савченко пропонує зняти недоторканність з Парасюка і Пашинського

Депутат Парасюк вчинив неправильно, піднявши руку першим на правоохоронців. Депутати мають над народом перевагу, ми маємо недоторканність. Нас вдарити не можуть, значить можеом бити тільки ми.

Про таке заявила нардеп Надія Савченко у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30), коментуючи сутички після розгону блокадників торгівлі з окупованим Донбасом.

Інший нардеп, Сергій Пашинський, за словами Надії Савченко, теж неправильно зробив, коли вистрілив у людину. «Тому я вважаю, що депутатам має бути хоча б якась дисциплінарна кара, або зняття недоторканності з обох за те, що першими зачепили іншу людину. Якщо б ти був на рівні, можна було б махати кулаками», – дала пораду колегам нардеп.

За словами Савченко, іншим аспектом блокади є дії правоохоронців. «Вони дійсно мають наказ. Це важко зрозуміти ще з часів Майдану. Але ти починаєш це розуміти, коли осмислюєш роль силових структур.

У них не може бути махновщини, у них навіть не може бути демократії. І у принципі вони на цьому будуються – в іншому випадку в нас просто не буде силових структур», – висловилася Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:36:43