Новини » Львів 17 березня, 2017, 21:00
На Львівщині поховали 18-річного бійця АТО Володимира Князева
 Фото: Оксана Франків
Фото: Оксана Франків

Cьогодні, 17 березня, у с.Бортники Жидачівського району на Львівщині відбувся похорон українського героя вісімнадцятирічного Володимира Князева, який загинув від вогнепального поранення голови, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності і незалежності України на її східних теренах.

Про це розповів IA ZIK начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Жидачівської райдержадміністрації Олексій Хемій.

Сотні людей прийшли попрощатися із захисником України. У почесній варті були 40 курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які прибули зі Львова.

 Фото: Оксана Франків
Фото: Оксана Франків

Чин похорону очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ владика Богдан Манишин. Йому допомагали 15 священиків.

Звертаючись до присутніх, владика зауважив, що Володимир пішов захищати українську землю, де до 1933 року люди говорили українською мовою, ходили у вишиванках, а після Голодомору цей край було масово заселено росіянами. Єпископ наголосив на великій жертві, яку склав і продовжує складати український народ, виборюючи свою незалежність і територіальну цілісність. Проповідник висловив глибокі співчуття батькам Володимира, його братам і сестричці, рідним, згадав його дівчину Христину, яка не дочекалася коханого з війни, подякував родині за подвиг їхнього сина і брата, який він здійснив, захищаючи Україну від ворога.

Похоронна півкілометрова процесія вирушила на цвинтар – місце вічного спочинку Героя. Під звуки Гімну України і сальви домовину з тілом бійця опустили в могилу.

 Фото: Оксана Франків
Фото: Оксана Франків

Нагадаємо,  у понеділок, 13 березня, захищаючи Україну у зоні АТО загинув уродженець Жидачівщини Володимир Князев. Володимир народився 21 липня 1998 року в с. Бортники Жидачівського району у великій, працьовитій і дружній родині. Навчався у Бортниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Після 9 класу вступив у Новороздільський професійний ліцей №5, де здобував цілком мирну професію, але війна на сході України покликала його до лав захисників рідної землі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 17:09 :02