четвер, 16 березня, 2017, 1:00 Регіони
На Західній Україні школярам вручили грамоти російського окупанта

В Івано-Франківській школі-ліцеї дітей нагородили грамотами з стрічками в кольорах російського триколора. Винні в пригоді вибачилися і поміняли нагороди, однак, до нових грамот претензій виникло не менше.

Грамотами з ворожим триколором нагородили учнів школи-ліцею №23 в Івано-Франківську за участь у профорієнтаційному брейн-рингу, – повідомляє «5 канал».

Профорієнтаційний захід було організовано місцевим центром зайнятості. Саме вони і вручили пам’ятні знаки за участь у заході, якими не на жарт розлютили педагогів.

При тому, що сам захід школярам сподобався, діти не побачили скандальних грамот, оскільки до моменту нагородження розійшлися по домівках. Тому співробітники центру зайнятості передали їх вчителям, які і забили тривогу.

«Побачили триколор... Ми звернулися до директора... Я ще передзвонила до провідного спеціаліста, Ірини. Вона сказала, що добре, грамоти вони перероблять, передадуть. Сьогодні вона вже вранці привезла», – розповіла соціальний педагог школи Ірина Пальчак.

У підсумку винні вибачилися, і поміняли скандальні грамоти, однак, до нових паперових нагород у вчителів також виникли претензії.

«Люди, ви заощадили на дітях, заощадили гроші? Наскільки я розумію, будь-яка державна організація, плануючи захід, має якийсь кошторис на проведення цього заходу. Невже там не було передбачено грамот в кошторисі? Дітей треба нагороджувати», – обурився заступник директора Олександр Кочинаш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 19:24:53