четвер, 16 березня, 2017, 15:53 Регіони
На Рівненщині місцевий щебінь для будівництва доріг поставлятимуть іноземні інвестори

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зустрівся з інвесторами ТОВ «Вирівський кар’єр».

Іноземці звернулися до керівника області з проханням допомогти стабілізувати діяльність підприємства. А саме – посприяти у продовженні терміну дії ліцензії на користування надрами. У результаті буде відновлена робота технологічної лінії з виробництва щебеню.

Олексій Муляренко запевнив іноземних інвесторів, що влада області всіляко їм допомагатиме. Адже «Вирівський кар’єр» справно сплачує податки до місцевого бюджету, постачає продукцію на український та європейський ринки. На підприємстві працює 130 робітників, котрі отримують зарплату вдвічі більшу за середню в області. Тому важливо забезпечити його стабільну роботу.

Відтак, Рівненська ОДА звернулася до Державної служби геології та надр України, аби пришвидшити видачу спеціального дозволу. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«Налагодження щебеневого виробництва наразі надзвичайно актуальне в контексті розбудови дорожньої інфраструктури. 2017 – це рік доріг на Рівненщині. В області реалізовуватиметься експеримент, суть якого полягає в збільшенні фінансування будівництва автошляхів за рахунок митних платежів. Тому продукція підприємства потужніше використовуватиметься будівельними кампаніями», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області.

Ульріх Штайнерт, генеральний уповноважений «Базальт-АГ», представник власника «Вирівського кар’єру», подякував владі за підтримку та висловив готовність постачати щебінь для будівництва місцевих доріг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 06:26 :19