четвер, 16 березня, 2017, 16:58 Регіони
Голова Волинської ОДА назвав незаконним звільнення секретаря Луцької міськради

Усунення Юлії Вусенко з посади секретаря Луцької міськради – ніщо інше, як прояв олігархічного квазі-феодалізму.

Про це йдеться у зверненні голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

У зверненні голови облдержадміністрації щодо політичної ситуації, яка склалася у Луцькій міській раді, йдеться: «Невизнання Луцькою міською радою факту смерті Луцького міського голови Миколи Романюка, спекуляція добрим ім’ям цієї шанованої людини, штучно паралізована робота представницького органу влади в місті та усунення з посади секретаря ради Юлії Вусенко – ніщо інше, як прояви олігархічного квазі-феодалізму».

Гунчик обурений, що «жменька людей, прикриваючись волею громади й насправді озброївшись бажанням отримати владу попри все, глумиться над містом, його жителями та законом України загалом».

«Відтак, звертаюся до громадських діячів, представників цього активного й безумовно впливового сектору: вперше за історію незалежного Луцька частиною представників органу місцевого самоврядування знехтувано нормою закону. Вірю, що громадськість дасть власну оцінку цьому кричущому фактові й не зостанеться осторонь. На шальках терезів – вектор подальшого розвитку обласного центру Волині. Вірю й сподіваюся, що луцька громада, зокрема, її актив не допустять, аби місто остаточно стало місцем політичних ігрищ та воєн, а міська казна – можливістю для реалізації бізнес-проектів», – заявив губернатор.

Він звернувся до правоохоронних органів та силових структур, аби ті дали правову оцінку подіям, що розгортаються у раді, та діям окремих представників політичної еліти під час проведення позачергових сесій.

«Хочу запевнити, що облдержадміністрація не стоїть осторонь, але діє виключно в правовому полі. З огляду на тривалість конфлікту між політичними силами у Луцькій міській раді, неспроможність сісти за стіл переговорів, повну відсутність конструктивну в діях представницького органу влади й ігнорування інтересів громади, залишаю за собою право за наявності правових підстав, передбачених законом, звернутися до Верховної Ради з пропозицією про оголошення позачергових виборів. Стабільність та спокій у місті – головне», – йдеться у зверненні Володимира Гунчика.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 17:01:33