четвер, 16 березня, 2017, 10:12 Львів
Донецькі вчителі у Львові знайомляться з інноваційними освітніми методиками
<nbsp;>

У Львові перебуває делегація директорів та вчителів початкових класів Донецької області, які приїхали ознайомитися з інноваційними методиками в освітній галузі м. Львова та обмінятись досвідом. Делегація у складі 42 педагогів перебуватиме у Львові до 17 березня.

Донецьким учителям у Львові вже розповіли про такі нові методики викладання як «лицем до дитини», «гостре письмо», інклюзивне навчання тощо. А 14 березня вчителі Донеччини відвідали Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, де ознайомилися з роботою гуртків та студій різних мистецьких напрямків. На великій сцені ЦТДЮГ для них показали незвичайний мюзикл – «Біржа душ», який підготували вихованці та педагоги комунального навчально-виховного комплексу Школа-гімназія І-ІІІ ступенів блаженного Климентія та Андрея Шептицьких. Учні старших класів цього навчального закладу вирішили перейняти досвід з Італії, де отці-салезіани ставили цей мюзикл у 2014 році з нагоди 200-річчя покровителя молоді св. Ів. Боско та провели з ним тур Італією (Мілан, Венеція, Турін, Рим), котрий побачило близько 50 000 молодих осіб. До речі, гімназія Шептицького тісно співпрацює з ЦТДЮГ.

<nbsp;>

Головна думка, що проходить крізь усю канву цього дійства через гру акторів, хореографію та музику, апелює до вартості та найбільшої цінності – людської душі, і розповідає про сучасні загрози, які можуть зруйнувати душу. Директор гімназії отець Олег Ландюк зазначив, що розпочали працювати над цим мюзиклом у жовтні минулого року, зробили переклад сценарію з італійської, змінивши і адаптувавши пісні та хореографію для української молоді. І це вже третій показ мюзиклу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 04:20:44