середа, 15 березня, 2017, 17:11 Події
У соцмережах флешмоб з вимогою звільнити вченого, який уже 413 днів у полоні бойовиків
Ігор Козловський. Фото: Facebook
Ігор Козловський. Фото: Facebook

У соцмережах поширюється флешмоб, учасники якого вимагають звільнити з полону бойовиків на Донбасі вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Його незаконно утримують в окупованому Донецьку вже 413 днів.

Флешмоб #freekozlovskyy ініціювала доктор філософських наук, професор, завідувач відділом філософії та історії релігії Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України Людмила Филипович.

Вона, зокрема, написала:

«Шановні друзі! В полоні, в жахливих умовах, в окупованому Донецьку вже 413 днів незаконно тримають дуже дорогу для нас людину! Всесвітньовідомого вченого – Ігоря Анатолійовича Козловського!

Ігор Анатолійович вимушений був лишатися в Донецьку на той момент, бо він доглядав за старшим сином, що є хворим з народження. Вони планували поїхати, але не встигли. Родина та друзі Ігоря Анатолійовича зверталися в міжнародні правозахисні організації, підтримку та прохання сприянню в визволенні вченого надсилали релігійні, наукові, мистецькі спільноти, але позитивного результату, поки що не має.

Прошу вас так, як би просила за власного батька! Родина, друзі, учні громадські діячі планують флешмоб заради визволення Козловського І.А. з полону. Сфотографуйтесь, будь ласка, з хештегом #freekozlovskyy 15.03.2017 та опублікуйте фото на ваших сторінках в соціальних мережах, групах, якщо це можливо, то зверніться до ваших друзів за кордоном.

Якщо ви особисто знайомі чи засуджуєте повне порушення прав людини, що відбувається в так званій «ДНР», напишіть коментар з цього приводу і додайте цей хештег. Ігор Анатолійович може ще багато зробити для науки, навчити та допомогти багатьом людям, але зараз він потребує нашої підтримки! Дякую! Ви, зробите добру та велику справу!»

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:41:42