середа, 15 березня, 2017, 10:42 Регіони
У Рівненській міськраді утаємничили текст узгодженого з громадськістю звернення

Рівненська міська рада ухвалила узгоджене з громадськістю звернення, але прокоментувати його власкору IA ZIK у прес-службі Рівненської міської ради відмовилися.

«Депутати міської ради Рівного ухвалили текст звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної ради Андрія Парубія та голови уряду Володимира Гройсмана. Це вони зробили на другому пленарному засіданні дванадцятої сесії міської ради, скликаному за вимогою активістів. На розгляд депутатів висунули кілька варіантів звернень, зокрема, від апарату ради та від громади Рівного.

Після короткої наради депутати, представники громадськості та військові склали остаточний текст звернення із правками від громадськості. За текст зі вказаними змінами проголосували всі присутні депутати», – така інформація вміщена на сайті Рівненської міської ради.

Жодних офіційних повідомлень стосовно того,  де це було ухвалено, немає.

Є фотокопія якоїсь сторінки комп’ютерного тексту, де йдеться про звернення депутатів Рівненської міської ради до вищого керівництва держави з приводу дій, вчинених посадовими особами правоохоронних органів стосовно учасників економічної блокади з окупованими територіями окремих регіонів Луганської та Донецької областей.

Сьогодні в прес-службі Рівненської міської ради власкору IA ZIK відмовили в наданні тексту звернення та в тому, які є відмінності «від апарату ради та від громади Рівного».

Більше того, сказали, якщо журналіст і надалі буде цікавитися, то ніякої інформації взагалі не будуть надавати в подальшому.

Нагадаємо, учора свою позицію стосовно блокадних подій висловили на дві години раніше, ніж депутати Рівнеради, депутати Рівненської обласної ради. Їх рішення оперативно розповсюдила прес-служба облради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 06:16:39