Новини » Львів 15 березня, 2017, 10:15
У львівських нацгвардійців з’явилась їдальня на колесах

Для Нацгвардії України закупили п’ять автобусів-їдалень. Одним із них користуються львівські вояки. Радіють, що відтепер навіть у польових умовах можуть з’їсти теплі страви.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

У такому автобусі одночасно можуть пообідати 54 військовослужбовці. Особливо кухні на колесах радіють кухарі.

«На щастя, ми вже не стоїмо під дощем чи снігом. Маємо накриття над головою. Є людські умови. Можемо руки помити, бо маємо кран і раковину. Є мікрохвильова піч. Ба, є навіть кип’ятильник, тож гаряча вода нам гарантована. Нас забезпечено всіма зручностями. Задоволені і ми, і особовий склад», – радіє кухар мобільної їдальні Андрій Мерцало.

Читайте також: Полторак закликає офіцерів запасу повернутись на службу

Автобус дає змогу видавати і приймати їжу, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм. Тепер солдати лише згадують, як їм велося з харчуванням до того.

«Раніше наші обіди швидко холонули, бо ми могли їсти навіть під дощем. А ця їдальня чудова. Вона для виїздів просто ідеальна. Готують наші кухарі дуже смачно», – каже солдат Віктор Шмирко.

У Львові користуватись унікальним автобусом випала можливість солдатам військової частини №4114. Загалом для Нацгвардії вже закупили п’ять таких їдалень на колесах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 05:51 :47