середа, 15 березня, 2017, 10:01 Регіони
У Чернівцях проїзд у маршрутках подорожчає до 4 грн
Маршрутка у Чернівцях. Фото: promin.cv.ua
Маршрутка у Чернівцях. Фото: promin.cv.ua

Чернівецький міськвиконком на засіданні 14 березня підвищив вартість проїзду у маршрутках з 3 грн до 4 грн за поїздку з 1 квітня 2017 року.

Про це повідомила прес-служба міськради.

Зазначений тариф діятиме у Чернівцях з 1 квітня у разі, якщо перевізники забезпечать виконання умов договору на право перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, будуть дотримуватися графіків руху та нададуть департаменту ЖКГ міської ради доступ до даних своїх GPS-трекерів для оприлюднення їх в онлайн режимі для зручності чернівчан.

Дотримання перевізником умов договору перевірятимуть рейдові групи, до складу яких залучать громадських активістів, чернівчан.

Окрім того, в силі залишається рішення про дострокове розірвання з 1 квітня ц.р. угод з тими перевізниками, які вдалися до самовільного скорочення кількості автобусів на маршруті, інших порушень договірних зобов’язань. З перевізниками, де рейдові групи виявлять порушення договорів, тимчасові угоди на обслуговування маршрутів з 1 квітня не укладатимуться.

У тимчасових договорах буде посилено відповідальність перевізників за виконання умов договору, забезпечення належної якості послуг. Зокрема, буде передбачено застосування штрафних санкцій за кожне виявлене порушення.

Перевезення громадян, які мають право на безкоштовний проїзд в міському громадському транспорті на 17 діючих соціальних маршрутах, залишається без змін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 06:16:05