середа, 15 березня, 2017, 12:09 Львів
Річний сертифікат на проїзд отримав автор назви е-квитка для Львова

Електронний квиток у Львові називатиметься – «ЛеоКарт». За це проголосувало 40% містян. Таку назву запропонувало 9 львів’ян, серед них найспритнішим був Андрій Карп`як. Він подав заявку першим.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Відтак чоловік отримав у подарунок сертифікат на річний проїзд в усіх видах міського транспорту. Щоправда, скористатися ним зможе лише за півтора року – у мерії обіцяють, що запрацює «ЛеоКарт» аж наприкінці 2018 року.

 «Для мене це було несподіванкою, я не був впевнений, що переможу. Коли мені зателефонували і сказали, що про перемогу, ми з дружиною і донькою спочатку навіть не повірили», – розповів переможець конкурсу Андрій Карп`як.

Читайте також: У всіх трамваях і тролейбусах Львова вже діє безготівковий розрахунок 

Нагадаємо, 1 березня, у Львові завершився третій етап конкурсу на найкращу назву електронного квитка у Львові, який тривав з 1 лютого. За результатами он-лайн голосування перемогла назва «ЛеоКарт», яка набрала 37,2 відсотків.

Перші кроки щодо реалізації проекту із запровадження електронного квитка вже в транспорті розпочнуться у 2018 році. Ціна на річний абонемент приблизно становитиме 2 500 грн. Найближчим часом на конкурсній основі оберуть дизайн е-квитка «ЛеоКарт». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:33:46