середа, 15 березня, 2017, 10:18 Регіони
Луцька міськрада вже втретє не може розпочати сесію

У роботі позачергової сесії Луцької міськради 15 березня оголосили перерву.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Депутати втретє спробували зібратися на позачергову сесію міськради. Початок засідання анонсувався на 09:00 сьогодні, 15 березня, але секретар міськради Юлія Вусенко зайшла до зали значно пізніше.

І відразу оголосила, що на вимогу низки фракцій оголошується перерва на годину.

Основним каменем спотикання є те, хто буде виконувачем обов’язків Луцького міського голови.

За даними відділу інформаційної роботи муніципалітету, раніше на погоджувальній раді голови фракцій Луцької міської ради обговорили текст звернення Волинської обласної ради до керівництва держави та силових відомств щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Усі присутні на засіданні погоджувальної ради депутати та секретар міської ради Юлія Вусенко були одностайними щодо підтримки активістів, які запобігають товарообігу через лінію розмежування.

У той час, як країни європейської спільноти ввели санкції проти окупантів, неприпустимо торгувати з тимчасово окупованими територіями, – акцентував депутат Ігор Поліщук.

Юлія Вусенко вважає, що саме прийняття Верховною Радою України законопроекту «Про тимчасово окуповані території» буде унеможливлювати провокації в подальшому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 10:55:55