середа, 15 березня, 2017, 10:25 Події
Гній, на якому зростає парасюківщина
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Майже про блокаду. Є така історія. Потрапивши в еміграцію Сергій Довлатов і ще пару дисидентів-письменників напросилися на зустріч до свого кумира Йосифа Бродського.

Останній, додам від себе, поет геніальний, хоча у всьому решту – гівно рідкісне. Я б навіть сказав, «гівно естетствующе». Але не про це історія. Сяк-так поговорили і питається Бродський. Мовляв, ви щойно звідти, що там у Союзі? «Ну що-що, – каже Довлатов. – От Євтушенко проти колгоспів виступає». «А ну єжелі Євтушенко проти, то я за колгоспи», – відповідав Бродський. Додам від себе, що Євтушенко теж поет не найгірший, але у всьому решта – «гівно естетствующе».

Так от, щось у мене так і зі ставленням до блокади виходить. Хто там нині найбільший блокувальник над блокувальниками? Парасюк? Ну тоді, звиняйте, я проти блокади!

Читайте також: Блокада Донбасу: Відкрито кримінал за напад нардепа на поліцію 

Якщо ж серйозно, то, очевидно, що ситуація вже задовбала. Або воюємо, або торгуємо. Або блокуємо, або альфаджазуємо. І т. д. Усі адекватні люди розуміють, що Парасюк – то тільки картинка, фантик «дональд» від жуйки. Як, зрештою, і Семенченко, і Соболєв. Тобто занадто дрібна персона, щоби вбачати у ній корінь зла. Я б навіть не вбачав корінь зла у Коломойському та Садовому, які, очевидно, очікують від блокади свої не лише суто патріотичні дивіденди. Як би там не було, а вони таки наслідок.

Хоч не хоч, а треба визнати: причина у діях влади. Точніше, у бездіяльності. Імпотенція і жлобство мешканців Печерських пагорбів, власне, є тим гноєм, на якому зростає парасюківщина – явище, як на мене, вельми ганебне і шкідливе. Але, питається, як треба вміти керувати державою, аби люди більше вірили Парасюку, ніж їм?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 19:53:17