середа, 15 березня, 2017, 13:20 Регіони
Депутати Івано-Франківської міськради вимагають перевірити законність підняття тарифів

Сьогодні, 15 березня, відбувається сесія Івано-Франківської міськради. На ній депутати прийняли звернення до Президента щодо необґрунтованого підняття тарифів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Зокрема, у документі йдеться, що у держбюджеті зафіксовано економічно необґрунтовану тарифну політику, яка довела до зубожіння 9 млн українських сімей.

«У результаті маємо: економічно неадекватну ціну на газ; десятки мільярдів гривень бюджетних коштів, які зараховуються олігархічним газовим монополіям; систему субсидій, яка жодним чином не стимулює енергозбереження, а навпаки – має наслідки збільшення споживання газу. На жаль, державна політика України полягає в тому, що ми збагачуємо олігахічні компанії і робимо бідними населення нашої країни», – зазначають депутати.

Тому Івано-Франківська міська рада вимагає негайно припинити тарифний геноцид; перевірити законність встановлення тарифів на комунальні послуги та ціни на закупівлю вугілля; зупинити процес приватизації стратегічних підприємств України; залишити в силі мораторій на торгівлю українською землею; покласти край торгівлі, з так званими, «ЛНР» та «ДНР».

Також депутати Івано-Франкіської міської ради вважають за необхідне довести до Кабінету Міністрів, Президента та Верховної Ради інформацію про постійно зростаючий стан соціальної напруги та невдоволення діями влади у мешканців міста, що може призвести до неспокою та заворушень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 06:27 :45