Новини » Політика 15 березня, 2017, 22:35
Без перезавантаження влади, ситуація в Україні не зміниться, – Тарута

Сьогодні блокаду торгівлі Донбасу підтримує чимало людей. Вони вважають, що блокада допоможе швидше усунути чинну владу від правління державою.

Про це в ефірі програми FACE2FACE (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) розповів депутат України та екс-керівник Донеччини Сергій Тарута.

«Така думка має право на існування. Адже справді, без перезавантаження влади, ми не змінимо ситуацію в країні. Після Майдану у нас почалася війна, тому немає кращого виходу, як перезавантаження існуючої системи. Нині відбувається і маніпуляція суспільством на виборах, а саме виборче право використовується цинічно. Так не повинно бути»,– запевнив нардеп.

На переконання Тарути, для того, щоб економіка України запрацювала, потрібно перезавантажити систему та провести повну капіталізацію країни.

«Для повного перезавантаження влади потрібні нові політики. Натомість, бізнесмени теж повинні зрозуміти, що існуюча модель економіки – неефективна. Тому, необхідно провести капіталізацію країни, щоб створився рейтинг інститутів, що у свою чергу забезпечить її демократичний розвиток».

За словами депутата, українцям також варто відмовитися і від монополій, як у політиці, економіці так і в медійному просторі.

«Щодо українських ЗМІ, то вони мають не лише покривати свої витрати, а й заробляти. Натомість, отримувати гроші вони почнуть лише тоді, коли буде розвиватися малий та середній бізнес. Така практика є в усіх цивілізованих країнах. Тому варто сьогодні говорити й думати не про олігархів, а про звичайних українців»,– додав Сергій Тарута.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:01 :03