вівторок, 14 березня, 2017, 7:41 Регіони
У Верховній Раді експонують картини на склі волинського воїна АТО

У кулуарах третього поверху адміністративного будинку Верховної Ради до 17 березня триватиме експозиція бійця-айдарівця із Волині Руслана Кашаюка «З вірою до перемоги».

Про це IA ZIK повідомили в інформаційному управлінні Апарату Верховної Ради.

В експозиції – знімки побратимів, перенесені на скло, а також ангели-охоронці.

Руслан Кашаюк – боєць батальйону «Айдар». В час Революції Гідності був на Майдані, а в лютому 2014 року, коли розстрілювали майданівців, був на Інститутській. Там і отримав осколочне поранення. Проте це не зупинило його в намірі захищати Україну, тому в квітні того ж року він відправився на Схід.

Із зони бойових дій Руслан повернувся з підірваним здоров’ям, після контузії не міг говорити. Душевний спокій знайшов в мистецтві. Так, він почав малювати картини на склі з фотографій. Зображує на них не лише своїх побратимів, котрих знає, а й тих, кого ніколи не бачив.

В автора є серія картин «Айдар» та «Волонтери». Серед бійців, зображених на картинах, деяких вже немає в живих.

Своїм творінням автор допомагає іншим людям. Вже проводились благодійні виставки для збору коштів на лікування маленької дівчинки, а також для лікування свого побратима Олега Твердохліба.

Експозиція робіт бійця-айдарівця Руслана Кашаюка діятиме в кулуарах третього поверху адміністративного будинку Верховної Ради України на вулиці Грушевського, 5 у Києві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 06:15:50