вівторок, 14 березня, 2017, 12:51 Суспільство
У Луцькому зоопарку ледь не загинула південноамериканська альпака

Відвідувачі зоопарку у Луцьку ледь не до смерті загодували хлібом та печивом альпака – тварину з родини верблюдових, яка походить з Південної Америки. За її життя боролись кілька днів.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Ранок» (щобудня о 09:00 на телеканалі ZIK).

Попри те, що майже на кожному кроці у зоопарку висять таблички  із  закликами не годувати тварин, відвідувачі постійно ігнорують цю заборону. І найчастіше приносять небезпечні для диких звірів печиво та хліб. Працівники звіринця зазначають, що діти сумлінніше ставляться до заборон і навіть не дають порушувати їх дорослим. 

«Якщо тварина звикла їсти траву, то їй потрібно давати різну травичку, а не хліб. Бо від хліба вона може померти», – сказала Дарина, відвідувачка зоопарку

Альпаці Сніжанці вже приносять сіно, але поки що до корму тварина байдужа.  Вона вже підводиться, самостійно ходить та навіть почала пити воду.  А лише кілька днів тому у зоопарку думали, що тварина  не виживе.

«Побачили, що тварина лежить в неприродному стані, що їй важко, відразу почали бити на сполох. Перше, що зробили – це відігнали самця з її вольєру. Коли вже мали доступ до неї, промацали живіт, який був дуже твердий», – розповіла директор зоопарку Людмила Денисенко

Найчастіше саме через неконтрольовану підгодівлю і гинуть тварини в українських звіринцях. Наприклад, торік, у Миколаєві від отруєння помер рідкісний сніговий барс.

У луцькому зоопарку відтепер вирішили посилено пильнувати за відвідувачами. Про нещодавній інцидент із альпакою Сніжаною гостей тепер інформують вже на вході.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:45:40