вівторок, 14 березня, 2017, 7:25 Регіони
Поліція склала адмінпротоколи про корупцію на першого заступника голови Волинської облради

Працівники поліції завітали до першого заступника голови Волинської облради Олександра Пирожика, аби вручити протоколи про скоєння корупційних діянь.

Про це Пирожик написав на своїй Фейсбук-сторінці, – повідомив власкор IA ZIK.

За словами Пирожика, 13 березня близько 16.45 під робочим кабінетом на нього чекали оперативники УОР ДЗЕ Національної поліції України. «Для того, щоб вручити мені протоколи нібито про вчинення мною «корупційних» діянь. На їхню думку, я, мабуть, невиправний корупціонер, і став ним уже більше року тому, коли обласна рада цього скликання обирала своє керівництво», – зазначив перший заступник голови облради.

«Злочин вони вбачають у тому, що я голосував за затвердження протоколу лічильної комісії, який засвідчував дотримання всіх процедурних норм при обранні керівництва облради. У тому числі й першого заступника голови. Крім того, поліцейські телепати в нас тепер, мабуть, як той Глоба, уміють читати думки і бачити бюлетені для таємного голосування, і знають, хто як голосував», – йдеться в дописі Пирожика.

«За такою логікою, до відповідальності за корупцію треба притягати кожного, хто голосував за своє обрання на ту чи іншу посаду, наприклад, за обрання голови, заступника, президії, голів постійних депутатських комісій. Тобто, за всі голосування, де є наші прізвища. Зрештою, так можна зробити корупціонерами будь-якого неугодного системі депутата», – іронізує він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 17:03:48