Новини » Львів

Луценко: керівники операції в Княжичах будуть звинувачені в дуже тяжких злочинах

Керівники операції в Княжичах будуть звинувачені в дуже тяжких злочинах. Адже їхня службова недбалість призвела до особливо тяжких наслідків – загибелі людей.

Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко у програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Генпрокурор  повідомив, що слідству відомі усі деталі спецоперації в с. Княжичі Броварського району Київської області, під час якої відбулася перестрілка між правоохоронцями . За його словами, до відповідальності притягнуть не лише працівники охорони, а й керівництво поліцейської розвідки. «Слідством встановлено, що поліцейська розвідка знала про пограбування будинку у Княжичах. Натомість, від керівництва, працівники розвідки отримали вказівку не вживати жодних запобіжних заходів. Тоді, грабіжники машиною доїхали до Києва, де на АЗС змінили автомобіль, а вже через деякий час туди приїхала поліція й затримала чотирьох людей із сумкою. Натомість, до відділку поліції доправили лише трьох осіб і без цієї ж сумки. Також слідством встановлено, що пізніше до пограбованого будинку під’їхала машина поліцейської охорони, працівники якої викрали елітний алкоголь з житлового будинку».

Генпрокурор відзначив: експертиза чітко встановила, що першим вистрілив один із працівників поліції охорони. Цей постріл і став сигнальним.

«Дана справа характеризує структурний хаос в поліції. Попри те, що нині ще тривають важливі експертизи по стрілянині у Княжичах, я з впевненістю можу сказати, що керівництво спецоперації, яке, безпосередньо, було присутнє на місці стрілянини – будуть звинувачені в дуже тяжких злочинах. Тому й моральну відповідальність має понести саме керівник спецоперації. А нині я гарантую, що ці справи будуть передані в суди, але, яким буде рішення даного суду – від мене не залежить»,– каже Луценко.

Loading...