вівторок, 14 березня, 2017, 17:33 Регіони
Івано-Франківська Асоціація учасників АТО вимагає закон про заборону торгівлі з окупантами

Сьогодні, 14 березня, в Івано-Франківську під час сесії облради, що відбувалась під стінами адмінбудівлі, міська Асоціація учасників АТО категорично виступила проти будь-якої торгівлі з окупантами та російським агресором.

З цього приводу було оприлюднене звернення асоціації, яке взяли за основу депутати облради. Про це повідомив власкор IA ZIK.

«Ми рішуче засуджуємо силовий розгін блокувальників, який відбувся 13 березня. Вважаємо, що ці провокації з боку силових структур є неприпустимими і такими, що загрожують національній безпеці та державності в цілому», – йдеться у зверненні.

Також учасники АТО наголосили, що проти використання ветеранів у політичних акціях, які можуть призвести до загострення ситуації всередині країни, проти захоплення адмінбудівель чи інших протиправних дій на мирних територіях України.

На їхнє переконання в сьогоднішній ситуації ніхто не в праві ставити свої власні політичні амбіції вище суспільного блага, національних інтересів та свідомо наражати громадян України на насильницький сценарії розвитку подій, пролиття крові, що, в свою чергу, неминуче призведе до непоправних наслідків та розколу України.

«Звертаємось до Президента, як гаранта Конституції, про прийняття невідкладних заходів  для збереження миру в суспільстві і вжити всі необхідні кроки, в тому числі правові ініціативи для не допущення дестабілізації ситуації в державі.

Вимагаємо на законодавчому рівні прийняти Закон про заборону торгівлі з окупантами та врегулювати внутрішні питання виключно мирним шляхом. Також вимагаємо покарати винних осіб, які надали наказ та брали участь у силовому розгоні тих мітингувальників, що проводять блокаду», – йдеться у зверненні Івано-Франківської Асоціації учасників АТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 18:37 :46