вівторок, 14 березня, 2017, 12:39 Політика
Блокада ОРДЛО – марна справа, – журналіст
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org

У блокаді ОРДЛО беруть участь в першу чергу ті громадяни, яким набридла війна. Головна їхня вимога – повернути полонених. Проте, від самого початку акції і до сьогодні Росія не віддала жодного заручника. Відтак навіть прихильники блокади сумніваються у доцільності її продовження.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 23:30) на телеканалі ZIK зазначив головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

«Основна маса людей щиро бере участь у блокаді. Це громадяни, які просто втомились від війни. Вони є абсолютно нормальними і незаангажованими політично. Але потрібно поставити питання про те, які завдання виконала блокада? Адже її першочерговою вимогою було повернення українських полонених. Втім, жодна особа не повернулась із лап ворога», – говорить гість програми.

Тим часом блокада поступово перетворилась на засіб перешкоджання роботі певного бізнесу.

«У нас почалась блокада конкретно бізнесу Ахметова, а не сукупності російських олігархів. Як би прикро не було, проте дії учасників цієї акції курує той, хто хоче «віджати» статки зазначеного багатія. А останньому все це до лампочки. Позаяк, коли вдарили по бізнесу Ахметова, він не розгубився і підняв ціни на енергоносії. У такий спосіб він компенсував збитки, які завдали йому організатори й учасники блокади», – зазначив Микола Савельєв.

Гість програми переконаний, що тепер потрібно дати їй логічно завершитися.

«Як би це печально не було б, але люди стоять там даремно. У мене складається враження, що вони це розуміють, але не знають, як правильно все завершити. На місці влади я б домовлявся не з учасниками, а із спонсорами політичного крила блокади. Із ними варто піти на розумний компроміс. А саму блокаду у жодному випадку силою розганяти не можна», – каже Микола Савельєв.

Читайте також: Всіх затриманих учасників блокади ОРДЛО відпустили, – депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:52:24