понеділок, 13 березня, 2017, 13:18 Спорт
У травні розпочинаю підготовку до Олімпіади в Токіо, – Харлан

Українські спортсмени так адаптовані до важких умов тренувань в Україні, що коли приїжджають виборювати медалі, почувають себе набагато комфортніше і більше розкривають свій потенціал. Та усе ж потрібно покращувати умови для підготовки українських «мушкетерів», обладнати зали саме для фехтування, щоб діти хотіли у них займатися.

Про це під час інтерв’ю програмі «Нова кров» (щонеділі о 11:00 на телеканалі ZIK) розповіла олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан.

 «Я дуже багато фехтувала, тому за 4 роки підготовки, безсоння, без відпочинку між сезонами організм дав збій. Був лише місяць відпочинку. Виснаження дуже позначилося на здоров’ї, плече не витримало. Про те, що потрібно робити операцію, стало відомо перед Олімпійськими іграми 2016 року. І лише зараз, після змагань, вирішила, що у мене є час на реабілітацію і для того, щоб рухатись далі та потрапити на змагання у Токіо», – розповіла спортсменка.

Наразі Ольга реабілітувалась на 80%. Вона розробляла плече в Австрії з тамтешніми фізіотерапевтами. Каже, що було боляче. Але вона розуміє, для чого це робить, адже залишати кар’єру поки що не планує і до активних тренувань повернеться вже у травні.

«Загалом уся ініціатива щодо покращення умов підготовки спортсменів має йти від тренера збірної України. Він має розуміти, чого хоче від своєї команди і як професійно покращувати результати підопічних. Поки що є результат і спортсмени привозять медалі. Але ж може бути ще краще», – зазначила Харлан.

Відсутність ключових осіб при підготовці спортсменів до змагань, викликає подив у Ольги Харлан, оскільки без них спортсменам дуже важко. Головною причиною цього є відсутність коштів. Люди не хочуть працювати за копійки.

 «Нам потрібний тренер із загальної фізичної підготовки, лікар, психолог, дієтолог. Це ті люди, які просто необхідні в команді, щоб та могла досягнути гарних результатів», – прокоментувала олімпійська чемпіонка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 18:12:55