Новини » Економіка 13 березня, 2017, 15:41
Постачання вугілля до українських ТЕС координуватиме Мінінфраструктури
Вугілля. Фото: Кримський Андрій/УНІАН
Вугілля. Фото: Кримський Андрій/УНІАН

Міністерство інфраструктури координуватиме забезпечення своєчасного постачання енергетичного вугілля до українських ТЕС.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, передає прес-служба міністерства.

Представник Міністерства енергетики та вугільної промисловості повідомив, що задля того, щоб врахувати всі потреби для тепло-генерації, необхідно близько 4,8 млн тонн енергетичного вугілля антрацитової групи до кінця року (приблизно 600 тис. тонн вугілля на місяць), а контракти на постачання антрацитового вугілля можуть бути підписані лише з травня.

«Аналізуючи всі умови прийняття вантажу і здійснення перевалки вугілля в морських торговельних портах України, на сьогодні, ми маємо тільки два порти які можуть приймати участь у імпорті енергетичного вугілля антрацитової групи, це – ДП «Морський торговельний порт «Южний» та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», – повідомив Лавренюк.

Зазначається, що за його дорученням буде створено робочу групу для відпрацювання вищезазначеного питання, визначення обсягів перевалки в морських торговельних портах та можливостей ПАТ «Укрзалізниця» щодо перевезення до українських ТЕС енергетичного вугілля у 2017 році, до складу якої будуть залучені представники профільних департаментів Мінінфраструктури, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ПАТ «Укрзалізниця», ДП «АМПУ» та морських торговельних портів України.

«Спільними зусиллями ми повинні чітко визначити потреби українських ТЕС у імпорті енергетичного вугілля. ПАТ «Укрзалізниця» зі свого боку має забезпечити ефективну логістику у цьому напрямку, а морські торговельні порти «Чорноморськ» та «Южний» забезпечити прийняття необхідного обсягу і здійснення перевалки енергетичного вугілля для потреб українських ТЕС», – підсумував Лавренюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 04:55 :49