Новини » Регіони 13 березня, 2017, 15:45
На Тернопільщині проект «Шлюб за добу» поширять на райцентри

На Тернопільщині в містах обласного значення та районних центрах незабаром може з’явитися можливість зареєструвати шлюб протягом 24 годин.

Відпрацювати механізм впровадження проекту «Шлюб за добу» доручив голова облдержадміністрації Степан Барна, повідомляє прес-служба ОДА.

«Разом із тим, що послуга є зручною і користується попитом у населення, вона є вигідною для бюджету. Адже майже 50% коштів залишається в місцевій скарбниці. Тому вважаю, що територію надання послуги «Шлюб за добу» треба розширювати», – зазначив Степан Барна.

Як повідомляла IA ZIK, з 20 лютого послугу «Шлюб за добу» запровадили в Тернополі. Церемонію проводять в Українському домі «Перемога», нею скористалися вже 15 пар. Вартість у будні – від 1 тис 767 грн, у вихідні та свята – до 2 тис. грн.

Укласти такий шлюб можна незалежно від місця реєстрації. Першочергово ініціатива була розрахована на військовослужбовців, які не мають можливості чекати місяць для реєстрації шлюбу, як це відбувається згідно зі звичайною процедурою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 22:20 :52