Новини » Події

ФСБ РФ затримала на кордоні з Кримом двох правозахисників

На кордоні України з Кримом ФСБ Росії затримала двох представників Кримської правозахисної організації (Crimean Human Rights Group), а також представника уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Про це інформує «Інтерфакс-Україна» з посиланням на повідомлення правозахисної організації, – повідомляє Росбалт.

«ФСБ затримала в нейтральній зоні на пункті пропуску «Каланчак» правозахисників, представників Кримської правозахисної групи Crimean Human Rights Group Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна... Співробітники ФСБ везуть вглиб Криму. Разом з ними був також викрадений представник офісу омбудсмена України», – цитує агентство повідомлення організації.

Як уточнюється, активісти приїхали на кордон, щоб провести моніторинг пунктів пропуску з українського боку.

Представник Кримської правозахисної групи повідомив РБК, що не знає, як члени організації Ольга Скрипник та Володимир Чекригін опинилися на контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак». «Вони моніторили ситуацію на українських постах. Я не знаю, яким чином вони туди потрапили. На них складено адміністративні протоколи. Сподіваємося, що їх зараз відпустять», – сказав представник організації.

Crimean Human Rights Group – правозахисна організація, метою якої є дотримання і захист прав людини в Криму. Як зазначається на сайті організації, активісти добиваються цього «шляхом залучення широкої уваги до проблем прав людини та міжнародного гуманітарного права на території Кримського півострова».

Loading...