Новини » Політика 13 березня, 2017, 11:21
До команди телеканалу ZIK приєдналася відома ведуча Тетяна Даниленко
Тетяна Даниленко
Тетяна Даниленко

Зіркове поповнення у команді ZIK – цього тижня з власним авторським проектом в ефірі каналу з’явиться Тетяна Даниленко. Досі Тетяна вела щоденне політичне ток-шоу «Час: підсумки дня» на «5 каналі», де загалом пропрацювала тринадцять років (2004-2017 рр.): спершу як парламентський кореспондент, а потім як ведуча новин і підсумкового тижневика (з 2006 р. – ведуча «Часу новин»; 2009 р. – «Часу: підсумки»; 2013 р. – «Часу: підсумки тижня»). Під час революційної зими 2013-2014 рр. Тетяна долучилася до запуску «Hromadske.tv», працюючи там журналісткою та ведучою.

Про це повідомляє піар-служба телеканалу.

Свою телевізійну кар’єру Тетяна Даниленко починала, навчаючись в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2001-2006 рр.). На другому курсі вона стала кореспондентом програми «Вікна-столиця» на телеканалі «СТБ» (2002-2004 рр.).

«Тетяна Даниленко – не просто журналіст, вона є лідером громадської думки. Її амбіції цілком збігаються з планами розвитку телеканалу. Сподіваюсь, залучення Тетяни до нашої команди пришвидшить процес досягнення нашої спільної мети», – впевнений генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв.

Тетяна Даниленко стане ведучою авторського проекту під назвою «FACE 2 FACE». Герої програми – люди, які впливають на життя України. Авторка говоритиме з ними на актуальні суспільно-політичні теми, ставитиме гострі питання, водночас її стиль та манера інтерв’ю позбавлені прокурорського тону.

Оскільки слоган нового сезону телеканалу – «ZIK. Стаємо ближчими», у програмі буде зворотний зв’язок: глядачі матимуть змогу ставити свої запитання гостям наживо. «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко в ефірі телеканалу ZIK виходитимуть щосереди та щоп’ятниці о 19:30.

«На телевізійному ринку майже немає каналів, які ще не закостеніли і перебувають на стадії росту. ZIK активно розвивається, тому я прийняла цей професійний виклик – долучитися до нової команди, яка має немалі амбіції, свіже бачення і хоче будувати якісно інший продукт. Але найголовніше, що з боку інвестора та менеджменту я отримала гарантії свободи», – стведжує авторка проекту.

Нагадаємо, Тетяна Даниленко потрапила до Книги Рекордів Гіннеса та Книги Рекордів України як ведуча найтривалішого в історії телевізійного ток-шоу – марафону «Українська Незалежність», присвяченому 20-річчю суверенності нашої країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:16 :09