live
Новини » Політика

Адвокат Насірова: Розслідування справи продовжать до 4 місяців

Справа відстороненого глави ДФС Романа Насірова не буде «швидкою», її розслідування буде продовжено щонайменше на 4 місяці.

Таку думку в ефірі телеканала «Інтер» ввечері 12 березня висловив один з адвокатів Насірова Ігор Черезов, - передає Українська правда.

«Коли у справі буде поставлено крапку – важко сказати, думаю, її розслідування буде продовжено щонайменше до 4 місяців, принаймні щодо самого Насірова», – зазначив він. 

«Нам (адвокатам) дали досить об’ємний пакет документів, який потрібно вивчити та надати свої «контраргументи». У захиста було на це лише 3 доби перед та під час розгляду справи у суді, ми будемо готуватися до захисту», – додав Черезов.

Говорячи про можливість внесення застави у сумі 100 млн грн, Черезов зазначив: «Наразі можливість внесення такої суми застави не розглядається».

«Безумовно, підзахисний – забезпечена людина, він довгий час працював закордоном, і він має досить коштів, щоб внести суму застави... Але наразі про внесення 100 млн грн не йдеться», – повідомив адвокат. 

Він також заявив, що вимоги САП про заставу у сумі 2 млрд грн «не виправдані ані юридично, ані економічно». 

«Міжнародна практика є такою, що сума застави має бути такою, яку особа може внести. У суді першої інстанції ми не побачили доказів того, що підзахисний має можливість внести суму застави у розмірі, якого вимагає САП (2 млрд).... Якщо суд буде неупередженим, він не збільшить суму застави», – додав Черезов. 

Як відомо, глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький очікує, що обвинувальний акт щодо відстороненого глави ДФС Романа Насірова буде спрямований до суду через 2 місяці.

В ніч на 8 березня Солом’янський райсуд Києва обрав відстороненому голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень.

За даними САП, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр». Тим самим державі було завдано збитків на суму близько 2 млрд грн. 

Наразі Насіров утримується у чотиримісній камері Лук’янівського СІЗО, судове засідання щодо розгляду апеляційної скарги на запобіжний захід та суму застави, призначено на 13 березня 2017 року.

 

Loading...