п'ятниця, 10 березня, 2017, 10:36 Львів
Цьогорічне вшанування Шевченка у Львівській опері відрізнялося від попередніх років

Учора у Львівській опері відбувся Шевченківський вечір, який був проведений у відмінній від попередніх років манері – не було жалів і стогонів за нашою бідною ненькою Україною, а навпаки – гордість за українського генія Тараса Шевченка. Свято вийшло неформальним.

Про це IA ZIK розповіла письменниця Оксана Думанська.

Виступ капели бандуристів «Карпати» під керівництвом Ярослава Мелеха став свідченням образу кобзаря, який ходив з поводирем від села до села і співав козацькі думи. На думку Оксани Думанської, сцена також була оформлена дуже цікаво – фото з Майдану перегукувалися з минулим. А виступ хлопців з АТО, які читали «Кобзаря», дуже вразив глядачів і підтвердив актуальність творів Шевченка.

Всі чекали традиційного радянського свята, а вийшло дуже неформальне дійство, яке торкалося душі кожного. Особливим також був виступ сестер Тельнюк. А перед тим голова ЛОДА вручив нагороди викладачам Академії мистецтв. Потім виступив міський голова, який також вручив нагороди місцевого значення. Зокрема, художниці Анастасії Стефурак за оформлення книги «Тарас Шеченко від А до Я», та Оксані Думанській – за громадську діяльність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 12:51:46