Новини » Львів

Львів’янам розкажуть, як стати наставниками для дітей-сиріт

У вівторок, 14 березня, о 18.30 у Львові в етно-галереї Роксоляни Шимчук, просп. Свободи, 27 («Опера пассаж») відбудеться презентація проекту «Наставництво».

Про це ІА ZIK повідомили організатори заходу ГО «Ділові українські жінки у Львівській області».

«Молодші діти мріють про повернення батьків. Вони сподіваються, що відчиняться двері і за ними прийде мама, яка забере їх додому. Старші діти краще розуміють власну життєву ситуацію. Та попри те, потреба в людині, яка навіть якщо не забере до себе додому, все ж таки стане близькою і значущою, є», – зазначила керівник проекту «Мій друг-наставник» при Комісії УГКЦ у справах родини Марія Саквук.

В Україні є 770 закладів інтернатного типу, в яких перебуває 104 тисяч дітей, кожна тридцята дитина шкільного віку навчається в інтернаті.

Одноразові акції як дарування подарунків у День святого Миколая, звісно, не те що не розв’язують проблеми. Навіть більше: це швидше стрес для дитини. Адже їй потрібна постійна опіка.

Саме тому ГО «Ділові українські жінки у Львівській області» організувало презентацію проекту «Наставництво», яку проведе Марія Саквук. Вона дасть відповіді на такі запитання: що потрібно, аби стати наставником, скільки часу це займає, як обирають діток, яким потрібен наставник, що робить наставник тощо. Прийдуть на зустріч і наставники з досвідом та діти, якими ті опікуються. Вони розкажуть, як на практиці виглядає наставництво, що роблять разом.

Цікавою презентація стане також для тих, хто задумується про усиновлення дитини. Тому на захід запрошують і жінок, і чоловіків, чекають також на пари.

Loading...