четвер, 9 березня, 2017, 9:56 Регіони
В Івано-Франківську встановлять підземний контейнерний майданчик для сміття

В Івано-Франківську для максимальної чистоти в центральній частині встановлять підземний контейнерний майданчик.

Заплановано, що це відбудеться на вулиці Грушевського позаду стоматологічного корпусу. Така конструкція дозволить не лише уникнути неприємних запахів, але й обмежить доступ до контейнерів. Про це сьогодні, 9 березня, IA ZIK повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Наразі департамент житлової, комунальної політики та благоустрою виконкому активно працює над тим, аби швидко і якісно виконати проект майбутнього майданчика. Після цього розіграють тендер на виконання робіт і розпочнуть спорудження конструкції.

Передбачається 4 занурені під землю контейнери, куди за допомогою люків можна буде викидати сміття.  Проект передбачає  також сортування відходів. Перевізник сміття дистанційно активує механізм і піднімає баки на поверхню, щоб їх очистити.

Проект сучасного майданчика непростий, адже передбачає підведення додаткових інженерних мереж. Крім того, це складна механічна конструкція, яку необхідно продумати до деталей, аби вона функціонувала безперебійно протягом тривалого часу. Початок робіт зі встановлення планують на літо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:30:17