четвер, 9 березня, 2017, 10:46 Регіони
Патрульні Ужгорода та Мукачевого висловили недовіру своєму керівнику, – Москаль
Начальник управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому  Юрій Марценишин. Фото: Немеш Янош/УНІАН
Начальник управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому Юрій Марценишин. Фото: Немеш Янош/УНІАН

73 патрульні поліцейські написали голові Закарпатської ОДА колективне звернення, в якому заявляють про факти численних порушень законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності з боку начальника управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому Ю. Марценишина, а також його заступника В. Наймана.

 На сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з′явився текст заяви.

«Ми, співробітники патрульної поліції управління патрульної поліції в м. Ужгороді та Мукачевому, які є невід’ємною частиною народу України, підтверджуємо той факт, що з боку керівництва управління, а саме: начальника управління майора поліції Марценишина Ю.І. та заступника начальника управління капітана поліції Наймана В.З. мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників, пригнічення морально-психологічного клімату колективу, упередженого ставлення до деяких співробітників тощо. Дана ситуація негативно впливає на роботу та підриває авторитет патрульної поліції. З огляду на викладене, ми висловлюємо недовіру керівництву та просимо вас надіслати комісію для врегулювання ситуації, що склалася, для недопущення негативних наслідків».

«Я неодноразово наголошував, що крім скандалів ніякої користі від нової патрульної поліції (НПП) на Закарпатті немає, – коментує звернення Геннадій Москаль. – Через нездале керівництво патрульна поліція повністю завалила роботу, як свідчать показники, кількість ДТП та злочинів за час її роботи не те, що зменшилася, а набагато зросла.

Читайте також: Закарпатського митника спіймали на кордоні з 4 кг марихуани

Я скерував звернення до міністра МВС Арсена Авакова і вже мав розмову з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим щодо необхідності невідкладного реагування на факти, наведені колективом управління НПП. Моя позиція чітка – керівництво управління має бути зміщене», – йдеться у повідомленні на сайті Геннадія Москаля.

Наразі в управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачевого дану ситуацію не коментують.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 06:25 :53