Новини » Політика

Над заявами Росії у Гаазі про сотні знайдених у шахтах танків сміється весь світ, – Клімкін

Мiнiстр закордонних справ Францiї Жан-Марк Еро та міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Фото: twitter.com/MFA_Ukraine

Заяви представників Росії в Гаазі про те, що бойовики на Донбасі воюють зі зброєю, знайденою в шахтах, викликають сміх в усьому світі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Франції Жан-Жаком Еро, повідомляє Укрінформ.

«Коли російські представники в Гаазі офіційно, я підкреслюю, офіційно кажуть про те, що всі ці сотні танків, сотні броньованих машин, нескінченна кількість артилерії, «градів» і всього іншого просто знайдено в шахтах – із цого сміється весь світ, але це, звичайно, недобрий сміх, ми розуміємо, з чим маємо справу», – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, 6 березня Міжнародний суд ООН розпочав слухання за позовом України до Росії.

Україна у Гаазі обвинувачує Росію у порушенні двох міжнародних конвенцій – Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. До часу вирішення справи по суті, Україна просить суд застосувати тимчасові заходи проти Росії, одним з яких є пряма заборона Росії на подальшу підтримку проросійських бойовиків.

В мережі опубліковали кадри «видобутку зброї» на шахтах Донбасу.Loading...