Новини » Суспільство 8 березня, 2017, 12:07
Я зобов’язана показати своїм дітям гідний приклад, – жінка-військовослужбовець

Нині у Збройних Cилах України служать майже 55 тисяч українок. В одній із військових частин леді у формі ремонтують військову техніку та перевіряють засоби радіохімічного захисту.

Про це йдеться в сюжеті інформаційної програми «Перші про головне» (щобудня о 13:00 на телеканалі ZIK).

Вікторія Загорна тестує протигази, захисні костюми, димові суміші. Без її перевірки засоби з радіохімічного захисту не потраплять на поле бою. Вікторія каже, що розуміє усю відповідальність своєї роботи й коли потрібно – працює понаднормово.

«В першу чергу ми – військовослужбовці. Ми знали, куди йдемо», – каже старший лаборант Вікторія Загорна.

Так само мужньо сприймає усі виклики військової служби і Світлана Куць. Вона не поступається чоловікам ані в стрільбах, ані в тактиці ведення бою. Та окрім цього, ще й сама форму вміє шити.

«Я мама, яка виховує двох синів. Я зобов’язана показати своїм дітям гідний приклад для наслідування», – говорить швець взводу матеріального забезпечення Світлана Куць.

За комунікацію військових між собою теж здебільшого відповідають жінки. У радіовузлі працює і Олена. Від неї залежить якість і вчасність передачі службової інформації та робота Інтернету. 

Читайте також: 8 березня варто залишити святом, однак скасувати вихідний, – Солонтай

«Це автоматизована система управління «Дніпро». Через неї здійснюється передача та прийом телеграм», – розповідає працівниця ЗСУ Олена Ольхова.

Чоловіки-колеги кажуть, що завдяки жіночій турботі усі складнощі служби сприймати легше.

«Вони більш посидючі, старанні та організовані. В нашій частині проходять службу всього 66 жінок, із них 23 військовослужбовці, які служать за контрактом, а 43 жінки є працівниками ЗСУ», – розказує командир військової частини А-0312 Ігор Іванченко.

Звісно, свято 8-го березня не оминуло військову частину. Так, чоловіки-військові для своїх колег знайшли ніжні слова привітань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:54 :50