середа, 8 березня, 2017, 11:11 Політика
Парламент відображає суспільство. Люди самі обрали Онищенка, – Лінько

Склад Верховної ради є відображенням суспільства, адже за нечесних нардепів голосували самі ж виборці.

Таку думку втефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України (Радикальна партія), командир батальйону «Свята Марiя» Дмитро Лінько.

«Люди очікували, що комбати, які пройдуть до Верховної ради, стануть у камуфляжі з автоматами та розстріляють усіх нечесних посадовців. Та це не ті методи, які потрібні країні. Якби таке й трапилось, ми б втратили державність. Тож зрозуміло, що ставлення суспільства змінюється: був величезний кредит довіри і зараз він стає все меншим і меншим», – вважає Лінько.

На думку депутата, бути опозиціонером дуже зручно, адже завжди можна констатувати, що у країні все погано і вимагати кращого життя. Однак насправді, коли берешся до роботи, розумієш, що не можна змінити країну за один день. До того ж, важко це робити у суспільстві, яке, великою мірою, саме не хоче змінюватись.

«Парламент є відображенням суспільство. Можливо, я скажу неприємні для виборців слова, але пана Онищенка, який накрав мільярди та втік, обрали люди на Черкащині. Так само і в Чернігові обрали Микитися, який просто приїхав і купив голоси. Безумовно, парламент має напрацювати нове виборче законодавство та виробити нові правила гри. Однак і суспільство повинно це доганяти», – розповів нардеп.

Та позитивні зрушення уже є: в Україні відбулась найяскравіша революція ХХІ століття. Люди проявили героїзм, який став прикладом для всього світу. Потім почалась війна, яка також змінила свідомість українців.

«Ще років десять тому привітання «Слава Україні!» чи «Марш УПА» робили маргінали, яких затримували правоохоронці при першій же нагоді. Сьогодні ж ми пройшли декомунізацію та усі інші етапи. зрозумівши, що Росія є нашим ворогом. Тож, думаю, ми пройдемо цей історичний процес і суспільство стане більш свідомим», – сподівається депутат.

Читайте також: В Радикальній партії заявили, що готові до формування нової коаліції

Звичайно ж найбільша нинішня проблема України – соціальна, оскільки люди не відчувають розвитку держави. Тож важливо підняти якість рівня життя населення. Та основною перепоною тут є олігархи.

«Коли ми зможемо їх побороти, а усі ті, хто прийшов до влади після Радянського Союзу – наша правляча еліта – нарешті «нажруться», думаю, що такого вже не буде. Тож мені здається, що коли до влади прийде вже нове покоління, яке народилося у незалежній Україні, ситуація кардинально зміниться», – зазначив Лінько.

Він вважає, що «гніт повинен запалитися якраз під час виборів», однак для цього повинна змінитись сама логіка виборця, який має перестати голосувати за усіх, кого бачить по телевізору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 06:06:25