Новини » Події 8 березня, 2017, 16:03
ОБСЄ виявила десятки танків на підконтрольній бойовикам території Донбасу

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ виявила у селі Тернове (непідконтрольна уряду територія Донеччини поблизу Тореза) 64 танки.

Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ, опублікованому 7 березня.

«За лініями відведення, але за межами місць зберігання, за даними повітряного спостереження 5 березня, виявлено 64 танки в підконтрольному «ДНР» с. Тернове (57 км на схід від Донецька)», – йдеться у повідомленні.

Крім того, на основі даних повітряного спостереження 5 березня виявлено щонайменше 12 танків неподалік Донецька і двох, імовірно, танків або самохідних гаубиць поблизу підконтрольного т.з.»ДНР» смт Софіївка (кол. Карло-Марксове, 40 км на північний схід від Донецька), розташованих там з порушенням відповідних ліній відведення.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ неподалік тимчасового окупованого селища Молодіжне на Луганщині зафіксувала також дві зенітні установки (ЗУ-23).

«Місія зафіксувала наявність бойових броньованих машин і зенітної установки в зоні безпеки. У непідконтрольних урядові районах 5 березня члени патруля Місії бачили 2 зенітні установки (ЗУ-23, 23 мм) неподалік селища Молодіжне (63 км на північний захід від Луганська)», – зазначається в звіті.

Крім того, 6 березня спостерігачі ОБСЄ зафіксували 2 командно-штабні броньовані машини в підконтрольній «ЛНР» частині Золотого і дві БМП-1 неподалік Луганська.

«На основі даних повітряного спостереження 5 березня виявлено одну броньовану машину неподалік смт. Бойківське (кол. Тельманове, 67 км на південний схід від Донецька), 12 броньованих машин неподалік с. Безіменне (30 км на схід від Маріуполя) і 40 броньованих машин неподалік Донецька», – йдеться у звіті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:54 :32