середа, 8 березня, 2017, 16:45 Події
«Не рухайте прапор Євросоюзу!» – соцмережі
Фото: ВВС
Фото: ВВС

У соцмережах поширюється відозва проти провокацій, підписана учасниками АТО і Революції Гідності, під назвою «Не рухайте прапор Євросоюзу!».

Один із підписантів цього листа, важко поранений на Майдані Ігор Чабан звернувся із закликом підтримати цю відозву на своїй сторінці у Facebook.

«У 2013 році нас всіх об’єднав Майдан. Всі ми, як одна велика родина, відстоювали гідність нашої держави: нашу незалежність, наше право обирати. Студенти, які першими постраждали від рук тирана Януковича, вийшли підтримати європейське майбутнє. Всі, як один, мали на меті відстояти наше право розвиватися, як всі країни цивілізованого світу. Поруч з синьо-жовтим стягом завжди був прапор Євросоюзу – як символ єдиного прагнення до Європи. Під цими прапорами пролилась кров. Саме за це увійшли у вічність, в історію України наші Герої Небесної Сотні. Зараз ми за кілька кроків від того, щоб стати частиною Європейської спільноти. Цього тижня будуть розглядати питання безвізового режиму, і саме цього тижня певні «активісти» вирішили вчинити демарш проти своєї держави. Вчора біля обласної адміністрації певні особи зняли прапор Європейського союзу. Очевидно, що такі дії – злочин проти власної країни, зрада державницьким інтересам та зневага до бажання свого народу! Ми засуджуємо такі дії та вимагаємо не створювати провокацій, які шкодять нашій державі!», – йдеться у цьому листі, під чким поставили свої підписи Стародуб Микола, учасник АТО Маслянко Тарас, учасник АТО Правосудов Володимир, учасник АТО Правосудов Володимир – сотник 19-і сотні, Солонинко Ігор – сотник 5-і сотні, Круц Іван – сотник 29-і сотні, Пастернак Мирон – постраждалий, Садовський Степан – важко поранений на Майдані, Івануса Іван – майданівець, учасник АТО Білик Валерій – сотник 31-і сотні Майдану, Чабан Ігор – важко поранений на Майдані та інші. 

Нагадаємо, вчора біля Львівської ОДА на флагштоці представники націоналістичних сил зняли прапор ЄС і вивісили червоно-чорний стяг. Вони заявили, що влада не відстоює інтересів справжніх патріотів.

Читайте також: За два дні в ЄС розпочнеться перший етап схвалення безвізового режиму для українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 06:27 :49