вівторок, 7 березня, 2017, 10:57 блоги Суспільство
Вшануймо Великого Кобзаря, показавши пам’ятники, встановлені в усьому світі та в Україні
Любов Сердунич
українська поетеса, журналістка
<nbsp;>

Беру участь у міжнародному флешмобі «Global Shevchenko» #GlobalShevchenko до 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Нагадаю, до дня народження Тараса Шевченка громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians» організовують міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.

<nbsp;>

Правила флешмобу дуже прості:

  1. З 13 лютого до 8 березня зробіть фото/селфі біля пам’ятника Тараса Шевченка у вашому місті;
  2. Опублікуйте фото на – а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково вказавши хештег #GlobalShevchenko країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Львів, Україна #GlobalShevchenko або Washington, USA #GlobalShevchenko.

9 березня о 16:00 (за київським часом) організатори закликають українців по всьому світу прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…). Це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії.

Загалом, в Україні та світі встановлено 1385 пам’ятників Кобзареві, з них 1256 – в Україні та 129 – за кордоном у 35 країнах. Це найбільша у світі кількість монументів, встановлених діячеві культури. В Україні найбільше пам’ятників встановлено на Прикарпатті.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 16:40 :35