вівторок, 7 березня, 2017, 12:20 Регіони
В Івано-Франківську оштрафували пенсіонерку, яка висадила квіти під вікном

Мешканку Івано-Франківська 70-річну Євдокію Кісельову працівники муніципальної інспекції з благоустрою оштрафували за висаджені квіти під її вікном.

Жінка проживає сама на першому поверсі по вулиці Чорновола, 134 а. У себе під вікнами на обгородженій ділянці пенсіонерка висадила понад 30 кущів троянд, нарциси, тюльпани, – пише «Галка».

«Огорожа була ще до мене. Пізніше я почала доглядати за цією ділянкою, а тепер ще й дивлюся за грядкою сусідки, яка, на жаль, померла. Просто мені приємніше, коли вранці дивлюся у вікно і бачу квіти, а не сміття», – ділиться Євдокія Кісельова.

Жінка розповідає, що тогоріч навесні до неї підійшов чоловік, який не представився, і сказав, що жінка неправильно використовує прибудинкову територію.

«Сказав, якщо я не перестану використовувати прибудинкову територію, то мене оштрафуюють», – згадує пенсіонерка.

А вже у грудні жінці прийшло повідомлення, що вона повинна сплатити 680 гривень – 340 гривень штрафу та 340 гривень пені. Пенсіонерка пішла у муніципальну інспекцію з благоустрою, де сказали, що треба йти у міськвиконком.

«Пішла у міськвиконком, а їхня працівниця сказала мені, що вже нічого зробити не можна – треба платити штраф. Я їй сказала: «Як так? У мене син зараз воює в окопах, а мені за мою працю штраф виписують, де справедливість?».

Жінка сказала, щоб я «не грала кіна» і все», – каже пані Євдокія.

Тому пенсіонерка оскаржує штраф у суді.

У муніципальній інспекції з благоустрою наразі не можуть пояснити, чому жінці виписали штаф. Пояснюють, що через ремонт у офісі вони не мають доступу до бази даних за минулий рік. Однак пообіцяли розібратися в ситуації. Кажуть – просто за квіти штраф виписати не могли.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:46:12