Новини » Світ 7 березня, 2017, 15:53
У Єврокомісії опублікували заяву з нагоди Міжнародного жіночого дня

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Європейській комісії висловили підтримку жінкам Європи і світу.

Про це йдеться у заяві на сайті ЄС, передає УНН.

«Шістдесят років тому принцип рівності між жінками і чоловіками було включено в Римський договір у якості однієї з основних цінностей Європейського Союзу», – йдеться у документі.

У повідомленні наголошується, що жінки становлять більшість, а саме 55% від загальної чисельності персоналу Єврокомісії.

«Рівень зайнятості жінок в країнах Європейського Союзу досягнув небувало високого рівня – 65,5% у 2016 році, проте, все ще є велика різниця із зарплатою 77% чоловіків», – відзначили у повідомленні.

У заяві вказується, що Європейська комісія присвятила 2017 рік для викорінення всіх форм насильства щодо жінок і дівчаток.

«Комісія продовжить моніторинг гендерних аспектів запобігання та боротьби з торгівлею людьми», – йдеться у заяві.

Також у заяві зазначили, що комісія буде продовжувати систематично застосовувати гендерний підхід до гуманітарної допомоги.

«Комісія буде продовжувати відігравати провідну роль в реалізації цілей сталого розвитку ООН, в тому числі з питань гендерної рівності. Ми не повинні і ми не будемо припиняти боротьбу за гендерну рівність, щоб тримати жінок і дівчаток в безпеці, і дати їм можливість в повній мірі реалізувати свій потенціал. Європейський Союз прагне, як це було 60 років тому, щоб забезпечити рівність жінок у всьому світі», – додали в заяві.

Під заявою підписалися: перший віце-президент Франс Тіммерманс, високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, комісар з бюджету і людських ресурсів комісар Гюнтер Еттінґер, комісар європейської політики сусідства переговорів і розширення Йоханнес Ган,комісар з міжнародного співробітництва та розвитку Невен Міміца, комісар з міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос, комісар з питань зайнятості, соціальних справ, навичок і мобільності робочої сили Маріанн Тіссен, комісар з гуманітарної допомоги і комісар кризового управління Крістос Стіліанідес,комісар з правосуддя, споживачів та гендерної рівності Віра Юрова, повідомляє УНН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 17:23 :28