Новини » Світ 6 березня, 2017, 0:12
Справа серйозніша, ніж «мироточення» в Криму: у Росії вже «мироточить» Ленін

Після заяв депутата нелегітимної російської Держдуми Наталії Поклонської про «мироточивого» в окупованому Криму погруддя Миколи Другого, у Росії заявили, що в Ленінградській області «мироточить» пам’ятник вождю Володимиру Леніну.

Про це повідомляє 47news.

Зміни на пам’ятці нібито зауважив глава адміністрації міста Світогорськ Виборзького району Ленобласті Сергій Давидов.

«Проходив сьогодні повз площу і помітив ледве вловиму зміну на обличчі нашого колишнього вождя. Підійшов ближче і зрозумів, що з ліка Ілліча тече сльоза. І це точно були не сліди дощу. Тут я і зрозумів, що пам’ятник Леніну теж замироточив. Виходить, в нашій неосяжній країні почали відбуватися справжні чудеса», – заявив він.

«Нехай почалося в Криму, але у Виборзі, схоже, справи серйозніше. Не знаю, чи переступлять чари через кордон, але я б на місці фінів не розслаблявся. І нехай хтось думає, що Ленін не плаче, а глузує з Поклонської», – додав Давидов.

Всіх держслужбовців, депутатів і просто небайдужих громадян регіону 47news просить бути настільки ж уважними до даного явища, яке почалося в Криму і вже докотилося до Виборга, і при щонайменших підозрах негайно телефонувати в нашу редакцію.

Як повідомляв раніше, протоієрей Російської православної церкви, член Громадської палати РФ Всеволод Чаплін заявив, що «мироточення» погруддя «святого» російського царя Миколи Другому в Криму – це подія важливіша, ніж «всі акції, курси, «стабільність», раціоналізм і інша нісенітниця».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:43 :17