Новини » Світ 6 березня, 2017, 18:33
Російський флот несе загрозу для судноплавства у Північному морі, – дослідження

Кремль нарощує свій військово-морський арсенал, що може перешкодити вільному пересуванню судів НАТО і стати загрозою для Заходу.

Про це пише Daily Mail з посиланням на доповідь британського Королівського інституту оборонних досліджень (Royal United Services Institute), написану експертами на замовлення британського уряду, передає Український тиждень.

Росія може направити нові кораблі і підводні човни, влаштувавши таким чином напад, щоб «паралізувати Європу». Наприклад, Росія може використати життєво важливі підводні кабелі, що несуть комерційні та військові дані між США і Європою або обрати своєю мішенню нафтові платформи в Північному морі.

Це означає, що НАТО потрібно підготуватися до того, як реагувати на гібридну війну з боку Росії, поки не пізно, пише видання.

«Підривна діяльність, дезінформація і фальсифікація укупі зі спецсилами були в центрі радянських операцій, і тепер все це повертається», – йдеться в доповіді, про яку пише Daily Mail.

Автори доповіді попереджають, що Росія може розбомбити нафтові платформи в Північному морі і помістити плаваючі міни в стратегічних портах, що може привести до закриття морського судноплавства.

Також повідомляється, що Росія може проводити різного роду підривні операції, використовуючи моряків в смугастих футболках, на зразок того, як в Криму були використані «зелені чоловічки».

При цьому, попереджають військові, російська влада буде робити вигляд, що ці моряки діють за власним бажанням, називаючи їх націоналістами або навіть терористами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 14:25 :02