Новини » Суспільство

Через скасування київського концерту Орбакайте росіяни звернуться в ЮНЕСКО

У зв’язку із скасуванням концертів російської співачки Крістіни Орбакайте в Україні в Росії пригрозили звернутися до міжнародних організацій.

Голова комісії Громадської палати (ГП) Росії з розвитку громадської дипломатії Олена Суторміна заявила, що підніме в ЮНЕСКО питання про тиск Києва на російських артистів, повідомляє російське видання «РИА Новости».

«Дуже шкода, що культура для української влади стала свого роду «розмінною монетою» у політичних іграх. Скасування чергового концерту – не що інше як приклад грубого тиску на російськомовне населення і ще одна спроба «вбити клин» між нашими народами. Впевнена, цього інциденту повинна бути оцінка великих міжнародних організацій «, – заявила Суторміна.

За її словами, це не перший випадок скасування концертів російських артистів в Україні.

«Ми зі свого боку маємо намір звернутися до ЮНЕСКО з проханням дати свою публічну оцінку ситуації з тиском на російських культурних діячів, який чинить Київ», – додала вона.

Суторміна також уточнила, що має намір «піднімати це питання на найближчих засіданнях РПЛ ООН і ОБСЄ за участю представників неурядових організацій», повідомляє РБК-Україна.

Як повідомлялося, у Києві скасували концерт російської співачки Крістіни Орбакайте, запланований на 6 березня, і перенесли його на вересень, повідомляє прес-служба Національного палацу мистецтв Україна.

 

Loading...