п'ятниця, 3 березня, 2017, 12:01 Економіка
«Львівтеплоенерго» замовило документацію для будівництва сміттєпереробного комплексу
Сміття. Фото: УНІАН
Сміття. Фото: УНІАН

ПАТ «Важпромавтоматика» 1 березня отримало замовлення на послуги щодо розробки техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу для ЛМКП «Львівтеплоенерго» вартістю 490 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Фірма-виконавець зобов’язана розпочати роботи з розробки ТЕО (розрахунок економічної доцільності здійснення проекту) одразу після отримання вихідних даних та авансового платежу розміром 245 тис. грн та завершити їх упродовж 75 днів.

Згідно з завданням, продуктивність сміттєпереробного комплексу становитиме 240 тис. т/рік (Львів продукує приблизно 219 тис. т/рік), планується будівництво двох модулів сортування сміття у дві черги, площа під компостування сміття, допоміжні споруди і ТЕЦ для спалювання сміття.

Загалом проектна документація міститиме техніко-економічне обґрунтування забудування, основні технічні рішення, ідентифікацію та декларацію безпеки об’єкта, вихідні дані для розробки конструкторської документації, визначення класу відповідальності та проекту документацію з оцінки впливу на навколишнє середовище.

Як пишуть «Наші гроші. Львів», замовлення на ТЕО отримало ПАТ «Важпромавтоматика» з пропискою у Харкові. Згідно даними аналітичної платформи Youcontrol, власниками виступають харків’яни Микола Кубишкін (66,72%), його діти Олександр Кубишкін (3,66%) та Олена Кубишкіна (1,57%), Микола Нестеренко (14,81%) та його дружина Галина Нестеренко (0,35%), а також Галина Козлюк (12,89%).

Нагадаємо, раніше голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначав, що земельна ділянка поблизу ТЕЦ-2 на вул. Пластовій у Львові може бути використана для будівництва сміттєспалювального заводу.

«Біля ТЕЦ-2 є відповідна ділянка. Якщо ми будемо робити це спільно (з Львівською міськрадою, – ZIK), то обов’язково треба провести дискусію з людьми. Без людей ми нічого робити не будемо», – повідомив О.Синютка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-24 22:56 :13