четвер, 2 березня, 2017, 12:42 Події
Керівником департаменту журналістських розслідувань ZIKу стала Дарина Шевченко
Дарина Шевченко
Дарина Шевченко

Керівником департаменту журналістських розслідувань телеканалу ZIK призначено Дарину Шевченко. Донедавна вона працювала журналістом української англомовної газети «Kyiv Post» (2011-2017 рр.). Також Дарина була виконавчим директором «Фонду Розвитку ЗМІ» та співзаснувала онлайн-журнал «Lustrum».

Про це повідомляє піар-служба телеканалу.

Дарина Шевченко має дві вищі освіти. Вона закінчила Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю міжнародна інформація та Київський міський педагогічний університет (з 2009 року – Київський університет імені Бориса Грінченка).

«Моє основне завдання – це вивести розслідування ZIKу на якісно новий рівень, підтягнути всі програми до західних стандартів журналістики і розвивати команду. Це амбітна мета, і ми не прийдемо до неї вже завтра, але будемо наполегливо йти. У питаннях стандартів і якості – компромісів не буде. Але це довгий шлях, тому ми завжди будемо вдячні за конструктивну критику і поради», – коментує своє призначення Дарина Шевченко.


Зокрема, у найближчих планах новопризначеного керівника департаменту журналістських розслідувань налагодження співпраці з міжнародними організаціями, розширення тематики і підсилення команди кращими розслідувачами країни і молодими амбітними журналістами.


«Перед представленням команді ZIKу Дарина зізналася, що прагне на базі вже дійсного колективу розслідувального департаменту телеканалу зібрати справжню dream team. І це саме те, що потрібно ZIKу на цьому етапі. Я надіюся, що прихід Дарини дасть новий імпульс розвитку департаменту. Від мене вона матиме карт-бланш і підтримку», – додає генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв.

Нагадаємо, нещодавно до команди телеканалу ZIK також приєдналися відома телеведуча Наталія Влащенко, яка обійняла посаду креативного продюсера, та Гайгисиз Гелдієв, який став генеральним продюсером ZIKу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:22:12