Новини » Політика 1 березня, 2017, 19:02
За контрабанду товарів у ОРДЛО потрібно карати в’язницею, – нардеп

На думку депутата Серія Рудика, контрабанда, зокрема, в зоні АТО несе великі збитки економіці України. Тому, політик вважає за потрібне ввести кримінальну відповідальність за порушення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) сказав депутат Сергій Рудик.

«Вчора я зареєстрував законопроект, який стосується так званого «контрабасу». У ньому йдеться про те, що за свої порушення людина нестиме відповідальність від 3-ох до 7-ми і від 5-ти до 12-ти років позбавлення волі», – говорить нардеп.

Сергій Рудик вважає за необхідне вжити жорстких заходів проти контрабанди в зоні АТО. Додає, перші кроки на цьому шляху зроблено.

«Наразі ми вирішили встановити контрольно-пропускні пункти. До перевірок допустимо митників, фіскальну службу, СБУ і представників громадськості. Додам, люди, які возитимуть контрабанду в зону конфлікту, зобов’язані нести відповідальність за порушення законів українського уряду», – каже депутат.

Уряд так довго зволікав у питанні контрабанди, бо хотів діяти згідно чинного законодавства, зазначає Сергій Рудик.

«Місяць тому до мене звернулись експерти, які вже брали участь у затриманні людей, що транспортують несанкціоновані товари в ОРДЛО. Справи таких осіб активісти передавали у суд, а на цьому справа заморожувалась. Все тому, що кримінальна відповідальність, за контрабанду в Україні не передбачена», – розповідає Сергій Рудик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:51 :07