середа, 1 березня, 2017, 19:40 Події
Телеканал ZIK не звільняє працівників через зміну редакційної політики
Генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич
Генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич

Інформація, опублікована на сайті «Еспресо TV» та у Facebook-спільноті «Закрий пельку Кремлю», не відповідає дійсності – телеканал ZIK не змушує своїх працівників звільнятися через зміну редакційної політики.

Керівництво телеканалу не пропонувало Вірі Гирич в ультимативній формі наповнювати ефір представниками «Опозиційного блоку». Екс-керівника аналітичного відділу та колишнього старшого гостьового редактора, за словами генерального директора медіа-холдингу ZIK Ігоря Туркевича, звільнили через непрофесійність і відсутність корпоративної солідарності з колегами.

«Нам прикро, що наші колеги замість того, аби консолідовано розбудовувати справжній український інформаційний простір, вишукують у суто робочих ротаціях кадрів ZIKу прихований контекст. Ми були, є і залишаємося медіамайданчиком патріотичним, зі свідомою проукраїнською позицією та рівновіддаленими від усіх політичних сил. Аналітичний моніторинг ефірів телеканалу ZIK і перелік експертів, яких запрошуємо в наші студії, є найкращим тому підтвердженням», – коментує ситуацію генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:56:35