середа, 1 березня, 2017, 15:34 Політика
Нам потрібно знайти політичну альтернативу, – Віктор Чумак
Віктор Чумак. Фото: day.kiev.ua
Віктор Чумак. Фото: day.kiev.ua

Справжня суть української політики: капіталізувати бізнес, застосовуючи адмінресурс. Люди намагаються вигідно для себе використати ті чи інші потоки та навіть втягують у це своїх виборців. Однак систему можна змінити – потрібно припинити голосувати за стару владу і не боятись шукати політичну альтернативу.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:40 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Віктор Чумак.

Український істеблішмент йде в політику, щоб добиватися капіталізації свого бізнесу, застосовуючи адміністративний ресурс. Саме це, на жаль, стало суттю української політики.

«Люди змагаються, щоб сісти на потоки і направити їх у те русло, де вони дадуть найбільший ефект для чиїхось кишень. До того ж, у це вже давно втягнений увесь український народ – через виборчі правила, стандарти та процедури», – переконаний Чумак.

Адже у бідній країні дуже легко купувати голоси на мажоритарних округах, а у державі, де все залежить від телевізора, купувати місця у партійних списках.

«Ці кошти, причому у яких завгодно сумах, вкладають у політичну рекламу, яка крутиться і вдень, і вночі. Тож людям слід пояснювати, що розмір тарифів, зарплат, стипендій чи пенсій залежить не від того, хто сидить у Кабміні, а від того, яким чином люди зайшли у Верховну Раду», – розповів нардеп.

Тож, на його думку, людина, яка не ходить на вибори або ж просто псує бюлетень, погоджується з тим, що розмір цих виплат її абсолютно не цікавить, адже вона навіть не хоче на нього впливати. Та все ж, завжди є шанс переламати цю систему.

«Якщо дострокові вибори до парламенту відбуваються раніше чергових президентських, нічого не змінюється. Якщо ж – після, і при цьому змінюється президент, є ще надія. Потрібно шукати та пропонувати політичну альтернативу. Таких людей не дуже багато, але вони є. Тож або ми заплющуємо очі і постійно обираємо зі старих, або ж нарешті шукатимемо щось нове», – зазначив Віктор Чумак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 06:06:00