вівторок, 28 лютого, 2017, 16:35 Політика
В Україні влада свідомо співпрацює з організованою злочинністю, – журналіст

Організована злочинність в Україні не переховується від правоохоронних органів, адже зовсім не боїться покарання. Ті політики, які керують країною майже у всіх сферах, є вихідцями з 90-х років. А це ті люди, яких або створила владно-злочинна система, або вони створювали її.

Таку думку висловив журналіст Денис Казанський під час інтелектуально-політичного шоу «Гра У Класику» з Сергієм Рахманіним» (щопонеділка о 22:00 на телеканалі ZIK).

«Я впевнений, що в Україні немає некерованої організованої злочинності, яку наша держава не могла б контролювати або знищити, якщо вона насправді захотіла б цього. Якщо розглядати проблему на останніх прикладах, то ситуація з тим же незаконним видобутком бурштину є яскравим підтвердженням цього. Зокрема, у Рівненській області постійно відбуваються конфлікти між кримінальним угрупуваннями за видобуток цінного каміння, на які ні місцеве, ні вище керівництво держави вже ніяк не реагує», – зазначив Денис Казанський.

Натомість ситуацію з бурштином вирішити не так вже й складку. Для цього необхідно лише кілька законів, які депутати вже третій рік поспіль свідомо не хочуть приймати, додає журналіст.

«Депутати свідомо не прагнуть легалізувати бурштин, залишаючи цей видобуток в тіньовому кримінальному секторі. Тому я впевнений, що некерованої організованої злочинності, як це було в Україні на початку 90-их, зараз немає. Натомість сьогодні владі вигідно співпрацювати з такими людьми, адже вона має з цього особисту матеріальну вигоду», – пояснює Денис Казанський.

До того ж, сьогодні при владі в Україні перебуває багато вихідців з 90-х років, які звикли працювати за подібними схемами. Тому, допоки не зміниться суспільний запит, який не буде пропускати до державного управління таких людей, ситуація в країні не зміниться на краще.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 06:10:32